Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zima 2016

 

Zimní soustředění  2016

 

Kdy:  od 23.2.2016 (odjezd po škole) do 27.2.2016 (odjezd po obědě)

Kde:  Lomnice nad Popelkou

Ubytování:  penzion Babylon, Poděbradova 670, 512 51 Lomnice n/Popelkou

Sportoviště: FC Lomnice nad Popelkou (UMT), sportovní hala ZŠ

 

Cena soustředění:  2200,- Kč  (ubytování, plná penze, doprava)

 

Potvrzená účast: Kašpárek, Svobodník, Helák, Soukup, Novák, Buřič, Cmár, Holub, Kononov, Sosvor, Levkiv, Vilím.

 

Omluveni: Švára, Vrba, Sedlák, Mázl 

Neomluven: Muller

 

Sraz k odjezdu u zdravotního střediska v 16:30 hodin. Každý sebou nafouknutý míč, boty na trénink na přezutí, chrániče a stulpny, termoprádlo, čepici, rukavice, šusťákovku atd. Nezapomeňte na sálovou obuv do tělocvičny a plavky ! Přezuvky !

Stravování začínáme v 18:30 hodin večeří.

 

Pobyt na soustředění byl zkrácen o 1 den z důvodu obsazenosti UMT. Příjezd je plánován v sobotu 27.2.2016 v odpoledních hodinách.

 

Hodnocení soustředění:

Zimního soustředění se nakonec zúčastnilo 12 dětí. K trénování nám místní klub poskytl veliké hřiště s umělou trávou. Tréninky byly dopolední od 9:30 do 11:00 hodin a odpolední od 14:30 do 16:00 hodin, občas s drobnou korekcí času. Z větší části jsme v tréninku věnovali práci s míčem a herním situacím, nechyběl ale ani trénink rychlosti. Obtížnost jsme volili podle únavy tak, aby se nikdo zbytečně nezranil (marodů už máme dost). Přátelský zápas proti domácím se nehrál, protože soupeř nedal mužstvo dohromady, to však nakonec nevadilo. V pátek odpoledne byl do pobytu vložen odpočinek, který se měl strávit v bazénu Jičín, ale přísné předpisy nedovolily vstoupit do bazénu v plaveckých šortkách, které měly všechny děti. Když už jsme byli v Jičíne, jako náhradní program proběhl turnaj v bowlingu hotelu Paříž. V sobotu dopoledne jsme soustředění završili závěrečným fotbálkem. S přístupem kluků můžeme být spokojeni, všichni i přes občasné únavové potíže připravenou zátěž zvládli. Jak jsem se již zmínil, důležitá byla možnost využití celého hřiště s míčem u nohy.

Veliká spokojenost panovala také s pobytem v penzionu Babylon s výbornou domácí kuchyní. Myslím, že klukům se tu líbilo a celkově si soutředění užili.

 

Nyní je třeba zachovat tréninkové dávky a nepolevit v úsilí. Fyzická kondice některých hráčů není podle představ a požadavků a je potřeba na ní stále pracovat.

TOPlist