Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zima 2015

Zimní soustředění 2015

 

Termín:  4. 3. - 8. 3. 2015

Místo:   Zákupy, okr. Česká Lípa

Kontakt:  ZŠ Zákupy, Školní 347, 471 23 Zákupy  
                       (
http://www.zszakupy.cz/informace.o-nas )

 

Potvrzená účast: Evgeny, David, Tom Š., Vojta, Míra, Michal, Jakub, Vítek, Ondra K., Ondra M., Kryštof, Tom H., Tom V., Ondra D., Luky, Matěj, Filip...
Nejistá účast: Matyas, Filip, Vilím, Robert..

Informace k soustředění

- Sraz k odjezdu před zdravotním střediskem v Pečkách 4.3.2015 v 15:30 hodin, odjezd v 16.00 hodin. Cesta trvá 1,5 hodin v 17:30 začínáme večeří.

- Před odjezdem nezapomeňte odevzdat kartičku pojišťovny, případné léky a peníze (2 200,-Kč) apod. Případný přeplatek bude vrácen.

- Na trénování turfy nebo kopačky a sálovky. Tréninkové jednotky převážně venku na UMT a případně v okolní přírodě 2-3 krát denně. Večerní TJ v tělocvičně případně v hale.

- Nezpomeňte na teplé a dostatek oblečení, klubová souprava a šusťákovka samozřejmostí.

- Pro ty co se po trénincích nesprchují, nebo to nechávají na doma: "RUČNÍKY a mycí prostředky OSOBNÍ HYGIENY" sebou.

- Každý sebou nahuštěný míč !

- Sebou také plavky.

- Návrat v neděli cca kolem 14:15 hod.

Auta: Urminský, Švára, Holub, Buřič

 

Info ze soustředění

5.3.2015

Ve středu jsme odjeli na zimní soustředění do Zákup v solidní účasti 16 dětí. Po příjezdu a večeři jsme od 18:30 hodin začali první tréninkovou jednotkou v hale a někdo vyzkoušel též posilovnu. Dnes dopoledne jsme trénovali od 9:30 hodin venku na UMT. Podmínky nebyly tentokrát ideální, na lehké sněhové pokrývce to klouzalo a během trénování se nepříjemně měnilo počasí. Odpoledne nás čeká druhá část venku a večer zakončíme v hale. Jinak všichni jsou v pořádku a bez problémů. Vlastně snad jen to, že Tomášovi nejde karta, tak musíme doufat, že se to zlepší . Zatím nepomáhá ani sušení :-)

 

6.3.2015

Po včerejším odpoledním tréninku počítáme první marody. Po špatném došlapu si poranil kotník Tom Vrba a soustředění pro něj bohužel skončilo. Doufejme, že to nebude vážné zranění a přejeme mu brzké uzdravení. Ostatní se zúčastnili ještě večerní třetí TJ v hale. Dnešní program začal opět na venkovní UMT a po odpolední části pojedeme do bazénu v České Lípě. Přístup dětí k tréninku je zatím hodnocen dobře, trenér nemusel řešit žádné přestupky, tak věřme, že jim to vydrží. Jediné, co by jim mohl dnes vytknout, že ho znectili v brance, když jako nová brankařská posila lovil míč asi devětkrát z brány :-) Dal do toho sice všechno, padal do střel, ale když mu nejprve dal gól Štofi levačkou a po chvíli Óňa s přehledem zakončil k tyči, rozplakal se a skončil s kariérou brankáře. Po kartách, které mu taky nešly je to pro něj další rána, no doufejme, že se nám v bazénu neutopí. :-D 

Palova ztracená karetní forma přišla k Tomovi, hrál jako Bůh a soupeře přiváděl k šílenství. Nepomohlo ani pět svršků ani spálená ani hlasité rady spoluhráči. Tome, tímto se ti omlouvám, je vidět, že jsme tě s Mírou po letech dřiny naučili nesušit, ale hrát sedmu. Ani nepotřebuješ chrániče. :-) :-) :-) 

 

8.3.2015

V sobotním slunečném počasí jsme dopoledne začali na UMT tréninkem koordinace a střelby. Odpoledne se děti vydaly na běh přírodou, v kapcovitém terénu za účasti kondičního trenéra Štěpána Růžičky naběhaly cca 5 km. Na fotbálku byla už znatelná únava, ale účast stále 100%. Večer třetí fáze v hale zakončila poslední náročnější den soustředění. Dnes ráno bylo soustředění zakončeno dopolením tréninkem a fotbálkem. I přes občasné déle trvající chápání nebo ne zcela správné provádění cvičení, mohl být trenér Palinko v celku spokojen. Velmi kladně je hodnocena výdrž celkové zátěže, hráči neodpadávali jak bylo u některých dříve zvykem. Zkrátka, soustředění splnilo svůj účel.

Na rajčeti můžete shlédnout několik fotografií.

 

 

 

 
TOPlist