Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zima 2014

Zimní soustředění 2014

 

Seznam na soustředění

 

Termín:  středa 26.2.2014 -  neděle 2.3.2014

Místo:   Zákupy, okr. Česká Lípa

Kontakt:  ZŠ Zákupy, Školní 347, 471 23 Zákupy  
                      
( http://www.zszakupy.cz/informace.o-nas )


 

Účast: Vojta, Míra, Tom Š., Vilík, David, Kryštof, Vítek, Evgeny, Matěj, Tom H., Ondra M., Robert, Adam, Tom V., Oskar, Kuba.

Nejede:  Filip, Lukáš, Franta, Jirka, Denis, Matyáš, Ondra K., Lucka, Ivan, Marek.

 

- Sraz k odjezdu před zdravotním střediskem v Pečkách 26.2.2014 v 15:00 hodin, odjezd v 15.30 hodin. Cesta trvá 1,5 hodin v 17:30 začínáme večeří.
- Auta: Urminský, Švára, Buřič, Holub, Cmár
- Před odjezdem nezapomeňte odevzdat kartičku pojišťovny, případné léky a peníze (1800,-Kč).
- Ve čtvrtek 27.2. sehrajeme zápas v České Lípě, nezapomeňte sebou dresy !
- Na trénování turfy nebo kopačky a sálovky. V případě počasí, kterého si nyní užíváme budou tréninkové jednotky převážně venku na UMT a v okolní přírodě.
- Nezpomeňte na klubovou soupravu a šusťákovku.
- Každý sebou nahuštěný míč !
- Kdo chce, může si sebou vzít svoji florbalovou hokejku, jinak je možnost zapůjčení na místě. Sebou také plavky.
- No a samozřejmě dobrou náladu !!! smiley

 

 

26.2. - příjezd
Po šťastném příjezdu všech na místo před pátou hodinou proběhlo ubytování a večeře. Od půl sedmé do půl osmé proběhl florbalový turnájek a nyní nás čeká seznamovací večer smiley.  Děti mají volnou zábavu a nic jim nechybí wink.

 

27.2. 
V mlhavém dopoledni jsme dnes trénovali necelé dvě hodinky na umělce, po obědě a krátkém odpočinku si děti zahrály florbal. Volnější odpoledne bylo plánované vzhledem k zápasu v České Lípě od 16:30 hodin. To se už vyklubalo sluníčko, takže zápas se odehrál v příznivém počasí.

 

Arsenal Česká Lípa : AFK Pečky  9:9 (0:4, 3:3 / 2:1, 4:1)
branky: Ondra 2, Robert 2, David 3, Tom H., Adam
 
Na nové umělce hlavního stadionu se hrálo současně na dvou hřištích 7+1, 2x30 minut. Na jedné půlce byli soupeřem žáci r.02 hrající krajskou I.A třídu, na druhém r. 01, který hraje momentálně 4.místo krajského přeboru. Oproti soupeři jsme neměli žádné hráče na střídání, takže o to bylo utkání pro nás náročnější, nicméně jako trénink vytrvalosti výborné. První poločasy jsme také zvládli výsledkově lépe, v druhých rychle ubývaly síly, obzvlášť, když jsme lehkomyslně ztráceli míče a navíc si děti nedržely správně své prostory. Obzvlášť soupeř r.01 byl pro nás nelehkým protivníkem, přestože i tento zápas jsme mohli zvládnout lépe, kdybychom dokázali proměnit i ty více jak stoprocentní šance.
Hodnocení trenéra:
Do zápasu vstoupili lépe naši hráči a ujali jsme se po zásluze vedení. Postupem času se hra vyrovnávala, ztráceli jsme míče, více prohrávali souboje a dělali jsme chyby ve středu obrany. Zápas splnil svůj účel, hlavně po kondiční stránce, když nešlo ani tak o výsledek. 

 

 

28.2.
Dnes dopoledne i odpoledne proběhl trénink venku na UMT a atletickém oválu. Ve fyzicky náročnějším tréninku nechyběla cvičení s míčem, střelba i fotbálek. Děti si také mákly v závodní štafetě. Celkem dnes odtrénovaly asi 3,5 hodin. Po večeři nás ještě čeká tělocvična a florbálek. Všichni jsou v pořádku, bez nemoci a úrazů.

 

1.3.
Další tréninkový den proběhl opět za slunečného počasí. Na dětech se již mírně projevovala únava, ale i přesto úspěšně zvládly obě tréninkové jednotky. Odměnou za to bylo večerní koupání v aquaparku v České Lípě. Zítra nás čeká poslední trénink dopoledne a po obědě vyrážíme k domovu - myslím, že se už všichni těší. Předpokládaný příjezd je kolem 13.00 hodin. Rodiče nemusí na náš příjezd před střediskem čekat, děti tentokrát rozvezeme až domů.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist