Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Turnaje

Vítejte v sekci Turnaje

V této sekci budete informováni o turnajích, na kterých jsme se zúčastnili.15. 3. 2015 AFK Pečky - MFK Posázaví 3:3 (0:3)
Branky: Buřič 3
Sestava 1.pol.: Kašpar - Cmár, Müller, Holub, Soukup - Švára, Doležal, Novák, Kašpárek - Levkiv, Helák
Sestava 2.pol.: Cmár - Soukup, Doležal, Müller, Kašpar - Švára, Holub, Novák - Helák, Buřič, Levkiv
Hráči na střídání: Müller P., Vilím,

21. 2. 2015 FK Radošovice - AFK Pečky 2:0  (1:0)
Sestava: Kašpar (36.min. Cmár) - Vilím, Doležal, Vrba, Sedlák - Cmár, Novák, Kašpárek - Kononov, Mastný, Krejčí. Buřič, Helák...

V dalším utkání zimního turnaje jsme opět nedosáhli na vítězství a navíc opět nevstřelili ani branku, i když hlavně v prvním poločase jsme minimálně 4 gólovky trestuhodně "zazdili".

15. 2. 2015 AFK Pečky - Union Žižkov 1:1 (1:0)
Branka: 14 min. Mastný
Sestava: Kašpar (36 min. Cmár) - Cmár (Vilím), Vrba, Doležal, Müller - Švára, Holub, Novák - Kononov, Mastný, Kašpárek (Buřič).

Ve druhém utkání zimního turnaje jsme odehráli slušné utkání. Utkání s minimem šanci na obou stranách skončilo zaslouženě dělbou bodů. Mrzet nás může nepoměněný PK.

12.1.2015  Halový turnaj Pardubice

V neděli 11.1.2015 jsme se zúčastnili turnaje pro r.2001 v krásné pardubické hale za účasti 7 týmů, v systému každý s každým.

Sestava: Cmár, Novák, Sedlák, Vrba, Holub, Sosvor, Levkiv, Švára, Muller

Naše výsledky:

AFK Pečky - Pardubice červená 1:2, - Suchdol 4:0, - Vršovice 1:3, -Světlá n/Sázavou 3:5, -Pardubice žlutá 2:1, Pardubice bílá 2:5.

Na turnaji jsme obsadili celkové 5.místo. Výkony našich borců byly jako na houpačce. V žádném z utkání sice herně nepropadli, zradila je ale koncovka, laciné chyby v obraně včetně chyb brankaře. V celém turnaji padalo hodně gólů, hrál se fotbal nahoru-dolů. Škoda dobře rozehraných zápasů, kde jsme několikrát nedokázali slibný náskok udržet a to jak se Světlou tak v posledním utkání s Pardubicemi bílými. Na některých hráčích byla jasně vidět nedostatečná kondice a málo síly. Nejvyváženější výkon předvedl a tahounem týmu byl Luky, naopak velké zklamání převažovalo u Roberta. Kaňkou byla drobná zranění u Holuba a Šváry, a s bolestí dohrával David. 

Postřeh z turnaje v porovnání s ostatními - jednoznačně potřeba trénovat fyzickou kondici a posilovat. Někteří hráči musí evidentně s kilama dolů, celkově všem chybí výbušná síla a dynamika. Bylo by dobré, aby si na běhání a posilování každý pořídil závaží na ruce a nohy do 0,5 kg (dá se pořídit do 150,-Kč).

 


 

23. 11. 2014 Junior Praha - AFK Pečky 4:0 (2:0)

Sestava: Kašpar - Vílím, Doležal, Vrba, Müller, Soukup - Cmár, Švára, Novák, Holub, Kašpárek - Buřič, Sosvor, Levkiv, Krejčí, Syrůček, Helák.

Vstup do turnaje se nám vůbec nevydařil. Domácí byli od začátku lepším týmem, lépe se pohybovali, nabízeli se pro přihrávku, byli důraznější v osobních soubojích, lépe kombinovali, vyhrávali většinu osobních soubojů. Naším kluků chybělo vše, pohyb, kombinace neexistovala až na několik málo výjimek, komunikace snad možná jenom před zápasem (když se baví o facebooku), důraz v osobních soubojích, rozehrávka žádná - když není pohyb není komu nahrát, takže jsem balóny pouze odkopávali místo snahy pro klidnou rozehrávku.
V prvním poločase jsme si dokázali vytvořit dvě gólové šance, které jsme ovšem nedokázali proměnit a to bylo z naší strany vše.
Druhý poločas byl jedním slovem HRŮZA!!! Celý jsme se jenom bránili, míče bezhlavě odkopávali...nedokázali jsme snad ani jednou vystřelit na bránu soupeře, který sice nebyl až tak kvalitní, ale při našem výkonu jim stačil na pohodové vítězství.

Zamyšlení po dnešním utkání:
Kluci přišli odehrát utkání snad pouze z povinnosti a přistupovali k němu jako k "pouťovému".
Rozcvička - už v přípravě před sezónou jsem se hráčům snažil "vštěpit" předzápasové rozcvičení.
Za čtyři měsíce nevědí a nejsou schopni pochopit co a jak mají při rozcvičení provádět!!! (Čest výjimkám, které spočítám na jedné ruce). Někteří si neuvědomují, že nejsou v jiném klubu, kde "děláme tohle a takhle". Lenost, blbost, neschopnost????
Některým, když slyším po utkání "já proti tím větším (vyšším) nemůžu", odpovídám. Bohužel do konce "kariéry" nemůžeš hrát proti přípravce!!!
Jiní kteří "hrají ve vyšších soutěžích" místo toho aby byli příkladem pro ostatní, jsou machři, shazují ostatní, ale na hřišti vůbec není znát rozdíl, spíše si myslím, že bojovností, přístupem a celkovým projevem patří k
nejhorším a nejslabším... 
O hygieně po trénincích a zápasech se raději vyjadřovat nebudu, to ať si každý rodič vyřeší sám. Řeknu jenom jedno: po každém utkání, či tréninku teplá voda teče všude....
Hold máme přes zimní pauzu o čem přemýšlet.

 

Turnaje 2014/2015

 

Junior Praha - Turnaj starších žáků

 

Čas utkání

 9:00

 11:00

 13:00

 Poznámky

Datum        
 23. 11. 2014   Junior - Pečky*    začátek ve 12:00, sraz v 11:00
 31. 1. 2015    Radešovice - Kbely  Žižkov - Posázaví  
 8. 2. 2015  Junior - Posázaví  Žižkov - Radešovice  Kbely - Pečky  sraz ve 12:00 hod.
 15. 2. 2015  Junior - Kbely  Pečky - Žižkov  Posázaví - Radešovice  sraz v 10.00 hod.
 21. 2. 2015  Junior - Žižkov  Kbely - Posázaví  Pečky - Radešovice  sraz ve 12:00 hod.
 15. 3. 2015  Kbely - Žižkov  Junior - Radešovice  Pečky - Posázaví  sraz ve 12:00 hod
 23. 3. 2015  o 5. místo  o 3. místo  o 1. místo  bude upřesněn
         

 

 

TOPlist