Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Léto 2014

enlightened Letní soustředění 2014 enlightened


 

Seznam na soustředění          Zdravotní způsobilost + prohlášení

 

 

Termín:  pondělí 11.8.2014 -  sobota 16.8.2014

Místo:    Třemošnice, okr. Chrudim

Kontakt:  Sportovní 322 (ubytování SOU Třemošnice)


 

Potvrzená účast smiley : Kryštof, Vítek, Filip, Evgeny, David, Vojta, Dominik, Ondra K., Tom V., Luky, Tom Š., Míra, Matěj, Tom H., Kuba, Michal, Ondra M., Honza, Adam, Robert,...

 

Nejede crying : Ozy,  Matyáš, Marek, Ivan , Franta , Denis , Jirka

 

Objednané míče

Míče ANO: Kryštof, Kuba, Vítek, Ondra M., Tom Š., Evžen, Robert, Ondra K., Matyáš, Matěj.

Celkem objednáno 10 míčů

 

 

K odjezdu :

Odjíždíme v pondělí 11.8.2014  v 10 hodin od hasičárny. Tentokrát nejedeme do Jizerských hor, ale naše šestidenní soustředění se odehraje v Železných horách, v městečku Třemošnice .

 

Od každého bude vyžadováno odevzdání
1. posudku o zdarvotní způsobilosti
2. prohlášení zákonného zástupce
3. kartička zdravotní pojišťovny
4. záloha 2200,- Kč
5. léky

 

Kalkulace vybrané zálohy :
- snídaně, oběd, večeře, svačina, pitný režim   210,- Kč/den
- ubytování   200,- Kč/den
Celkem   ...  5 x 410 = 2.050 Kč
Rozdíl 150,- kč na osobu bude čerpán na úhradu PHM, pronájem hřiště apod.

 

 

Při odjezdu pojedou děti v jednotné ústroji - 3/4 kalhoty, vycházk. triko, mikina (soupravu AFK zabalenou sebou !). Kdo tyto věci nemá, jede v jiném sportovním oblečení.
Ubytování : Ubytování je formou vybavených apartmánů v budově SOU Třemošnice. Pokoje jsou vybavené, není třeba sebou vozit spacáky !
Volný čas - děti budou trávit volný čas podle svého přání, sebou karty, ping-pongové pálky, badminton apod. Na pokojích je televize, k dispozici wifi.
K trénování nezapomeňte dětem přibalit míče a kopačky (pokud máte dvoje, přibalte, boty se často sušily). Kapesné a další cenné věci necháváme na zvážení rodičů, ale upozorňuji, že za případné ztráty nikdo neručí.  Pobyt dětí je bez návštěv.
Doprava - na soustředění odjíždí celkem 20 dětí a 5 dospěláků. Děti, které měří více jak 150 cm, mohou cestovat na místě spolujezdce, proto stačí 5 aut. Auta zajišťují:  Urminský, Buřič, Švára, Soukup, Holub
 
Rozsáhý sportovní areál (http://www.tremosnice.cz/volny-cas/sport/), který budeme mít hned pod nosem dává příležitost mnoha dalším aktivitám.  V blízkosti je také koupaliště. Myslím, že kromě fotbalu bude o zábavu postaráno smiley.

 

O průběhu soustředění vás budeme informovat průběžně na našem webu, případně přidáme i nějaké fotografie.

 

Pondělí 11.8.
Jsme na místě, hodinu cesty podle plánu a za stálého mrholení. Všichni jsou v pořádku a už po obědě. Děti se rozdělily do pokojů po dvou nebo třech. Od 15:00 hodin nás čeká první tréninková jednotka, snad nezmokneme.

 

Úterý 12.8.  
Tak včerejší trénink proběhl celý v dešti, ale fotbal se hraje v různých podmínkách, takže ani špatné počasí nás nezaskočilo. Zima nebyla a věci jsme usušili. Na večer už se mraky roztrhaly a to dalo naději následujícího lepšího dne. Ráno v 7:30 hodin už nás doprovázelo sluníčko jako celé dvě tréninkové jednotky. Dnes děti čekal kruhový trénink zaměřený na koordinaci, vytrvalost, proběhl brankařský trénink, herní cvičení se střelbou na bránu. Po večeři ve volném čase byl zábavou ping-pong nebo minigolf, dospěláci protáhli svá těla v tenise. Zítra chceme děti přihlásit na běh podél řeky Doubravy, který je organizován místními sportovci a bude třetí fází tréninkového programu. Fotogalerii ze soustředění můžete shlédnout na rajčeti - afkpecky01-02.

 

Středa 13.8.
Dnešní den byl plánován pestrý program, který nám narušilo odpolední špatné počasí. Dopoledne proběhl trénink kondiční i herní. Na některých se projevuje únava, ošetřujeme drobné puchýře, jinak nic závažného. Odpoledne se spustil vydatný déšť, trénink tak začal až v 17:00 hodin za mrholení. Děti hrály fotbal a mezi tím byly přihlášeny na běh 2850 m kolem řeky Doubravy. Pořadatelé měli z naší účasti vyloženě radost, že jsme jim zvedli počet startujících. Dostali jsme čísla a všem byl měřen cílovou porotou čas. Závod byl odstartován v 18:00 hodin za účasti asi 25 závodníků. Rozmáčený terén ztížil závodní podmínky, běželo se lesem, přes lávky a kaluže. Úspěšně doběhlo všech 20 dětí, každý byl odměněn sladkostí. Na vyhlášení výsledků pak byli ještě oceněni ti nejrychlejší diplomem (celkové výsledky budou zveřejněny na stránkách www.behej.com/zavod/11756-beh-lesem-u-doubravy). Zítra by mělo být snad počasí moudřejší, jedno je však jisté, na koupání to tentokrát na soustředění nebude.

 

Čtvrtek 14.8.
Čtvrtý den soustředění proběhl podle plánu dvoufázově. Dopoledne během tréninku odpadlo asi pět dětí pro různé únavové potíže. Dopoledne pak 15 dětí trénovalo na hřišti a zbytek absolvoval turistický pochod na zříceninu Lichnici. Čeká nás závěr soustředění, myslím, že zatím můžeme být s přístupem většiny spokojeni. Vydání sil na hřišti děti dostatečně kompenzují stravou, školní kuchyně nám výborně vyváří, obzvlášť, když vaří slávista :-) Děti posilují, jen trenér se nám začal ztrácet před očima :-) viz.foto. 

 

Pátek 15.8.
Máme za sebou předposlední den soustředění. V sobotu končíme dopoledním tréninkem a po obědě vyrážíme domů. Předpokládaný příjezd před hasičárnu do Peček je ve 14:00 hodin. Myslím, že už se všichni těší domů :-)


 

TOPlist