Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Léto 2013

 

Seznam na soustředění              Zdravotní způsobilost + prohlášení

 

 

Letní soustředění 2013


 

Termín:  pondělí 12.8.2013 -  sobota 17.8.2013

Místo:   Juniorcamp Nové Město pod Smrkem

Kontakt:  Juniorcamp, ul. 5. května 1053, 463 65 Nové Město pod Smrkem   ( http://www.juniorcamp.cz/index.html )


 

Účast: Vojta, Míra, Kryštof, Tom Š., David, Evžen, Kuba, Vilík, Ondra K., Matyáš, Lucka, Marek, Matěj, Tom V., Oskar, Filip S., Luky, Tom H., Vítek, Robert, Adam, Ivan, Ondra M.,

Nejede:  Franta, Jirka, Denis ?, Filip H. ?, Martin ?

 

Míče ANO: Oskar, Kryštof, Ondra M., Vojta, Ivan, Matyáš, Vítek, Kuba, Tom V., Tom Š., Míra, Vilík, David, Marek, Ondra K. Robert.

Míče NE: Matěj, Adam, Jirka, Tom H., Lucka, Evžen, Filip, Lukáš.

 

 

 

 

 

K odjezdu :

V pondělí 12.8.2013 odjíždíme na šestidenní letní soustředění do našeho oblíbeného kempu v Novém Městě pod Smrkem. Sraz pro přihlášené děti je stanoven v 8.30 hodin u hasičárny v Pečkách. 

 

Od každého bude vyžadováno odevzdání
1. posudku o zdarvotní způsobilosti
2. prohlášení zákonného zástupce
3. kartička zdravotní pojišťovny
4. záloha 2000,- Kč
5. léky

 

V 9.00 hodin je plánovaný odjezd, děti jedou v jednotné ústroji - černé trenky, modré triko, event. modrá mikina (soupravu AFK zabalenou sebou !). Kdo tyto věci nemá, jede v jiném sportovním oblečení. V kempu začínáme tradičně obědem a odpoledne proběhne první tréninková jednotka.
Ke spaní - Děti si sebou vezmou spacák.
Volný čas - děti budou trávit volný čas podle svého přání, určitě proběhnou soutěže v kartách, pink-pongu¨(kdo má svoji pálku, může si vzít sebou), volejbale atd. Na večer je připraveno promítání filmů. Pokud bude pěkné počasí je také možnost koupání.
K trénování nezapomeňte dětem přibalit míče a kopačky (pokud máte dvoje, přibalte, boty se často sušily). Kapesné a další cenné věci necháváme na zvážení rodičů, ale upozorňuji, že za případné ztráty nikdo neručí.  Pobyt dětí je bez návštěv.
Doprava - na soustředění odjíždí celkem .... dětí a 5 dospěláků. Děti, které měří více jak 150 cm, mohou cestovat na místě spolujezdce, proto stačí .... aut. Auta zajišťují:  Urminský, Buřič, Švára, Soukup, Holub, Novák.
 
O průběhu soustředění vás budeme informovat průběžně na našem webu, případně přidáme i nějaké fotografie.
 

ZPRAVODAJSTVÍ

 

 

12.8.2013    Začíná soustředění
První vzkaz pro rodiče ze soustředění - všichni jsme dorazili v pořádku. Už jsme po obědě a ve 14.30 jdeme na první tréninkovou jednotku. Nakonec odjelo  22 dětí. Další informace budeme vkládat pod záložku "Soustředění".
 

 

13.8.2013     Druhý den
Po nočním dešti bylo i dopoledne pod mrakem. Ráno vstáváme už v sedm hodin, abychom se vešli včas na snídani a mohli začít trénink na devátou hodinu. Na některých dětech bylo vidět, že si o prázdninách rádi přispí a i na hřišti působily jako v polospánku. Palo musel pořádně hutoriť smiley, aby ho vnímaly, ale nakonec jsme se všichni dostali do správného tempa. Těsně po tréninku přišel pořádný liják a možná si i někdo tajně přál, aby odpolední trénink odpadl. Už po jedné hodině se ovšem počasí umoudřilo a na náš odpolední trénink svítilo dokonce sluníčko. Dnes byl náročnější den, děti si zaslouženě mákly.  
Jinak ve volném čase nejvíce probíhá ping-pongový turnaj.  Co se týká stravování, myslím, že každý si dokáže vybrat, nabídka je bohatá. Máme též drobnou marodku - puchýře na patách Matyáš, Marek  a bolavý palec má Evža. Naši marodku a další fotky můžete vidět ve fotogalerii na Rajčeti smiley. Zítra nás odpoledne čeká první přátelák s Rapidem Liberec od 15:30 hodin.
 
15.8.2013  
Ve středu se nakonec žádný přátelák nekonal, Liberec měl problémy s počtem dětí a tak se zápas přesunul na pátek. Dopoledne tak proběhla klasická tréninková jednotka zaměřená na koordinaci a rychlost, odpoledne po půlhodinovém pokračování byl místo zápasu naplánován miniturnaj mezi 4 mužstvy, 1x15 minut :
FC NEKOPNEM SY - Vojta, Tom Š., Vilík, Matěj, Oskar, Míra
HNOJNICE - Kuba, Tom H., Tom V., Ondra K., Vítek, Ivan
ŠOURKOVÉ - Adam, Kryštof, David, Ondra M., Filip, Luky
JAMESON TEAM - Evžen, Palo, Zdeněk, Ondra S., Tomáš Š.
rozhodčí: Marek, Matyáš, Lucka
V turnaji jasně dominoval JAMESON TEAM, který svými zkušenostmi rozdával radost, ani se jeho hráči moc nenaběhali. Vyhrál všechny zápasy s impozantním skóre 19:7. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Palo Urminský smiley. Druhé místo NEKOPNEM SY, třetí ŠOURKOVÉ, čtvrté HNOJNICE. Jenže ještě před vyhlášením bylo zjištěno, že Ondra Soukup neprošel dopingovou kontrolou, takže JAMESON TEAM byl diskvalifikován a vítězem se tak stalo mužstvo FC NEKOPNEM SY ! Blahopřejeme.
Večer opět u dětí nejvíce ping-pong a hra na schovku. Jako večerní film si děti vybraly Muži v černém II., který přinesl Honza Vilím a který byl ovšem pouze ve slovenském jazyce !  Trenér toto ocenil jako výbornou výuku slovenštiny, že mu děti lépe porozumí smiley. Vilík byl za výborný nápad oceněn čokoládou !
 
Dnes dopoledne trénink za slunečného počasí. Děti poctivě makají, takže zatím spokojenost. Odpoledne od 16:30 zápas s Frýdlantem.
Ještě jedna perlička: těsně před odchodem na oběd se nám Vítek zabouchl na záchodě, dveře nešly otevřít. Začala záchranářská operace. Palo využil své výšky a z venku nejprve vyndal okno a po té vytáhl i šťastného Vítka. Všechno dobře dopadlo. Od paní Kašpárkové je prý za záchranu jejího syna pozván na nedělní oběd wink. Ještě, že máme dlouhého trenéra cheeky.

 

 

Pečky : Frýdlant    10:3  (4:1) 
branky: Luky 3, Vojta 2, Adam, Ondra M., Tom H., vlastní 2 x
Po denní tréninkové porci nás čekal soupeř hrající krajskou soutěž libereckého kraje. Do zápasu nakonec pro drobná zranění nebo únavu zasáhlo pouze 14 dětí. Soupeř byl od začátku důrazný a jeho presing nám děla v rozehrávce potíže. Děti musely přidat a podařilo se hned několik pohledných akcí, po nichž jsme se dostali do vedení 4:0, Frýdlant ke konci půle snížil. Nám se pak vyvedl začátek druhé půle, byli jsme aktivní, za to ke konci už ubývalo sil. Výsledek možná vypadá jednoznačně, ale rozhodně se nejednalo o snadný zápas, velice se cení, že po zátěži našly děti síly, aby utkání tímto způsobem zvládly.

 

16.8.2013
Páteční trénink jsme  poněkud uvolnili, přeci jen už byla patrná únava a čekal nás ještě zápas s dalším těžkým soupeřem. Dopoledne jsme dělali dovednostní soutěže - nožičky, břevna, trefování rohů branek, kop na dálku a penalty na Mirka Cmára. Odpoledne jsme se podívali na místní koupaliště, děti se jednou vykoupaly a v 16:00 už byly opět na hřišti. Od pěti hodin nás čekal zápas s Rapidem Liberec. Mezitím naši sestavu opustili Luky s Tomášem V., kteří jeli na dovolenou.
Pečky : Rapid Liberec  3:4  (2:4)   branky: Vilík, Tom H., Kryštof
Rapid se od začátku prezentoval silovým fotbalem. Jeho tým měl několik urostlejších hráčů, kompletní ročník 2001. První branka padla po našem rohu a následném brejku do otevřené obrany, ale Vilík po hezké individuální akci vyrovnal. Liberec byl první půli nebezpečnější a s přispěním našich nevynucených chyb dosáhl vedení o dvě branky. Druhá půle byla z naší strany lepší, brzy po chybě hostujícího brankáře z penalty Kryštof dává třetí branku. Další naše šance, ale i soupeřovi zůstaly nevyužity.
 
V sobotu dopoledne proběhne poslední trénink a po obědě vyjíždíme k domovu. Předpokládaný návrat mezi 13:40 až 14.00 hodin před zdravotním střediskem !

 

 

 

TOPlist